OBRONY PRAC DYPLOMOWYCH NA MSP

15 czerwca 2018 r. odbyła się pierwsza tura obron prac dyplomowych na kierunku Międzynarodowe studia polskie. Bronili się z sukcesem studenci seminariów licencjackich prowadzonych przez panią dr Agnieszkę Tambor i pana dr. Marcina Maciołka oraz studenci seminarium magisterskiego, którego kierownikiem była pani prof. dr hab. Jolanta Tambor. 10 studentów Msp I stopnia otrzymało stopień licencjata, a 6 osób tytuł magistra. Jest to już trzeci rocznik absolwentów Międzynarodowych studiów polskich I stopnia i czwarty rocznik studiów magisterskich.

Wszystkim Państwu Licencjatom i Paniom Magister serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych, jak również wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym i zawodowym!