ING Bank Śląski interesariuszem zewnętrznym kierunku międzynarodowe studia polskie

W ramach zajęć komunikacja biznesowa w sytuacjach kryzysowych odbyło się spotkanie z ekspertem ds. ryzyka operacyjnego Przemysławem Gawronem – pracownikiem ING Bank Śląski.
Studenci III roku lic. międzynarodowych studiów polskich mieli okazję posłuchać o strategiach zarządzania sytuacją kryzysową w instytucji finansowej i zadać pytania, na które odpowiedzi znają tylko praktycy.

Kolejne spotkanie odbyło się w centrum szkoleniowym ING Bank Śląski. Zajęcia na temat komunikacji wewnętrznej między pracownikami, komunikacji zewnętrznej z klientami i komunikacji w sytuacji kryzysowej w instytucji finansowej poprowadziły: Joanna Majer-Skorupa, Joanna Zielińska i Joanna Warmuz.

Do interesariuszy zewnętrznych kierunku międzynawowe studia polskie należy również Tadeusz Chomicki, ambasador tytularny, były ambasador pełnomocny i nadzwyczajny Rzeczypospolitej Polskiej w Chińskiej Republice Ludowej, obecnie przewodniczący Rady Programowej Fundacji Edukacji Polsko-Chińskiej oraz Tadeusz Donocik – Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.